در این بخش شما قادر هستید با استفاده از لینک اختصاصی بازاریابی خود نسبت به کسب درآمد از ثبت آگهی در نیازمندیهای فراز اقدام فرمایید.

شما می توانید با لینک اختصاصی خود دیگران را به سایت ما هدایت کنید و اگر کاربر هدایت شده اقدام به ثبت آگهی ویژه در سایت ما نموده و سفارش خود را پرداخت نماید حق بازاریابی شما به حسابتان منظور خواهد گشت. و مهم تر اینکه این حق بازاریابی فقط برای یک بار نخواهد بود ، بلکه با هر بار ثبت آگهی ویژه توسط شخص مورد نظر در هر زمانی پس از آن نیز ، حق بازاریابی برای شما منظور خواهد شد ... به همین سادگی کسب درآمد کنید !! 

برای این منظور کافیست در سایت نیازمندی های فراز بطور رایگان  ثبت نام کنید ، وارد حساب کاربری خود شوید و از قسمت "حساب من" گزینه " کسب درآمد "  روی "بنرهای کسب درآمد "  کلیک نمایید، لینک بنرها را در قسمت مناسبی از وبسایت و یا وبلاگ خود قرار دهید.

با توجه به اینکه تبلیغات گرافیکی بازخورد بیشتری دارند شما می توانید با استفاده از درج بنر مناسب در جایی مناسب از وبلاگ یا وبسایت خود کاربر بیشتری به درج آگهی در نیازمندی های فراز هدایت کنید که به تبع آن درآمد شما نیز افزایش پیدا خواهد نمود.

توجه داشته باشید که این سیستم کاملا منصفانه بوده و به همان اندازه ای که سایت شما تاثیر گذار باشد درآمد کسب خواهید نمود (نه کمتر و نه بیشتر)