در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندیهای فراز

همکاری در فروش

اگر شما نیز قصد کسب درآمد از سایت یا وبلاگ های خود را دارید به راحتی میتوانید از طریق سایت ما بدون هیچکونه سرمایه و به راحتی کسب درآمد داشته باشید  

نحوه کسب درآمد چگونه است؟

نحوه کسب درآمد به این شکل است که ما به شما یک لینک اختصاصی میدهیم   تا آن را در سایت و وبلاگ خود قرار دهید هر کسی از سایت یا وبلاگ شما وارد سایت نیازمندی های فراز شده و آگهی خود را ثبت کند پورسانت 50 در صدی  از هزینه آن آگهی به شما تعلق میگیرد.

همکاری در فروش

در واقع یک نوع همکاری در فروش آگهی محسوب شده و  شما بدون صرف هزینه و  راه اندازی سایت تبلیغاتی به راحتی 50 در صد پورسانت آگهی ها را در یافت خواهید کرد.

کافی  است سایت یا وبلاگ خود را با ترفند ها و روش هایی که به شما آموزش خواهیم داد بالا ببرید خواهید دید که به راحتی  شما نیز درآمد اینترنتی خود را به روش همکاری در فروش کسب خواهید نمود

صاحبان وبلاگ ها،وبمسترها، فروشگاه های اینترنتی ، مدیران کانال ها ، گروه ها و شبکه های اجتماعی، و کلیه افرادی که قادر به معرفی سامانه همکاری در جذب آگهی تبلیغاتی و آگهی های فروش به واسطه لینک معرف می باشند.، می توانند از طریق سیستم لینک معرف اختصاصی با ما همکاری داشته و ازمبلغ فروش به واسطه لینک معرف با ما شریک شده و پورسانت دریافت نمایند.

کافی است پس از ثبت نام از پنل مدیریتی خود یکی از لینک ها و بنر ها را در  وبلاگ یا سایت خود و یا شبکه های اجتماعی قرار دهید

هر کسی از لینک اختصاصی شما (هر بنر برای هر کاربر اختصاصی آن کاربر است) وارد سایت نیازمندیهای فراز شده و آگهی ثبت کند شما پورسانت دریافت مینمایید.

و این پورسانت فقط برای یک بار نیست و  تا زمانی که آن کاربر که از لینک شما وارد سایت شده آگهی ویژه ثبت میکند شما پورسانت دریافت خواهید نمود.

و به این ترتیب میتوانید با اشتراک لینک های خود در شبکه های اجتماعی یا وبلاگ و سایت های خود  درآمد ثابتی برای خود ایجاد نمایید.

 

مراحل شروع كار :

1. ابتدا   ثبت نام نماييد  

2. وارد پنل مديرتي خود شده  و از زير منو كسب درآمد  بنر  ها را انتخاب نموده و لينك يا بنر خود را در سايت ها و وبلاگ ها يا شبكه هاي اجتماعي به اشتراك بگذاريد.

3.  بعد از  رسيدن به درآمد مورد نظر درخواست وجه نماييد .


  ثبت آگهی رایگان