در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندیهای فراز

میناکاری نقش جهان

میناکاری نقش جهان

آگهی رایگان
  • کسب و کار صنایع دستی
  • قیمت کل : 1 تومان
  • نوع : ارائه
  •  email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۱۰/۰۶
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۱۶
  •    اصفهان اصفهان
  • 135 بازدید
  • اصفهان - میدان نقش جهان -سرای اسپادانا - فروشگاه میناسرای نقش جهان
بشقاب 30 سانتی میناکاری

این بشقاب ظریف و زیبا را هم می توانید در پذیرایی های با شکوه خود مورد استفاده قرار دهید و هم می توانید به وسیله حلقه تعبیه شده در پشت آن بر روی دیوار نصب نمایید.
بشقاب میناکاری 30 سانتی متر است که دارای زیر کار مسی بوده و طی مراحل زیاد و ظریف کوره و نقاشی توسط استاد پیکام از هنرمندان به نام اصفهان تولید شده است.

قیمت 195.000 تومان

بشقاب 25 سانتی مینا کاری

بشقاب میناکاری 25 سانتی متر است که دارای زیر کار مسی بوده و طی مراحل زیاد و ظریف کوره و نقاشی توسط استاد پیکام از هنرمندان به نام اصفهان تولید شده است. این بشقاب ظریف و زیبا را هم می توانید در پذیرایی های با شکوه خود مورد استفاده قرار دهید و هم می توانید به وسیله حلقه تعبیه شده در پشت آن بر روی دیوار نصب نمایید.

قیمت 150.000 تومان

بشقاب 20 سانتی میناکاری

بشقاب میناکاری 20 سانتی متری که دارای زیر کار مسی بوده و طی مراحل زیاد و ظریف کوره و نقاشی توسط استاد پیکام از هنرمندان به نام اصفهان تولید شده است. این بشقاب ظریف و زیبا را هم می توانید در پذیرایی های با شکوه خود مورد استفاده قرار دهید و هم می توانید به وسیله حلقه تعبیه شده در پشت آن بر روی دیوار نصب نمایید.

قیمت 115.000 تومان. 

گلدان 20 سانتی متری مینا کاری

گلدان 20 سانتی متری که دارای زیر کار مسی بوده و طی مراحل زیاد و ظریف کوره و نقاشی توسط استاد پیکام از هنرمندان به نام اصفهان تولید شده است. این گزخوری ظریف و زیبا را هم می توانید در پذیرایی های با شکوه خود مورد استفاده قرار دهید و هم به عنوان تزیین روی میز و یا داخل ویترین قرار دهید.

قیمت 168.000 تومان.

گلدان 16 سانتی مینا کاری

گلدان میناکاری 16 سانتی متری که دارای زیر کار مسی بوده و طی مراحل زیاد و ظریف کوره و نقاشی توسط استاد پیکام از هنرمندان به نام اصفهان تولید شده است. این بشقاب ظریف و زیبا را هم می توانید در پذیرایی های با شکوه خود مورد استفاده قرار دهید و هم به عناون تزئین روی میز و یا داخل ویترین قرار دهید.

قیمت 90.000 تومان.

قندان میناکاری

قندان میناکاری که دارای زیر کار مسی بوده و طی مراحل زیاد و ظریف کوره و نقاشی توسط استاد پیکام از هنرمندان به نام اصفهان تولید شده است. این قندان ظریف و زیبا را هم می توانید در پذیرایی های با شکوه خود مورد استفاده قرار دهید و هم می توانید به عنوان تزئین روی میز و یا داخل ویترین قرار دهید.

قیمت 149.000 تومان .

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

  ثبت آگهی رایگان